Historiek

Lokerse feesten 2004

Affiche Lokerse Feesten 2004
30/07/04

Zornik, De Heideroosjes, StuBru-fuif (Wim Oosterlinck & Nicolas van Janez detd & DJ Eppo Janssen)

31/07/04

Roland 'Witloof & Coconut', Jasper Steverlinck, Lamb, DJ Gerrit Kerremans

01/08/04

Spring, Venus In Flames & guests, Krezip, Simple Minds, DJ Dirk Stoops

02/08/04

Brian Wilson, Flip Kowlier, Squadra Bossa ft DJ Buscemi & stanley Livingstoon

03/08/04

Laïs, India.Arie, Axelle Red, DJ TLP

04/08/04

Daan, Ultrasonic 7, Front 242, 2MANYDJS

05/08/04

Fifty Foot Combo, Hothouse Flowers, Novastar, DJ Zaki

06/08/04

Fuif, Sioen, Zap Mama, Hooverphonic, DJ Hermanos Inglesos

07/08/04

Mauro Pawlowski & The Groomes, The Sign + Al Fritsch + danny Vaughn, Europe, Discobar Galaxie

08/08/04

Jools Holland and his rhythm & Blues Orchestra feat. Gilson Lavis and guest vocalists Sam Brown & Ruby Turner, Paul Weller, El Tattoo Del Tigre

Uw euro nog maar net gevallen of daar stond je alweer. Flashy toegangsbandje spans aangepind en met een handvol drukinktverse LF-munten de feestelijke dertigste editie tegemoet. Geen ballonnen, slingers of spandoeken aan de voorgevel van ons 10 daagse optrekje, wel een graffiche die u, tenzij u met Duitse herder, donkere bril en witte stok het terrein opstapte, moest gezien hebben! De doven hadden er dan weer geen oren naar, maar onze eigen hymne - werk van onze muzikale spring in 't veld, Nikolas Van der Veken (Janez Detd)- wisten ook zij tien dagen lang met ons uit te zingen.

Straf hoor ik daar zeggen, maar wat dan gezegd van onze compilatieclip? Highlights uit een feestenmenu, reeds eerder geserveerd en nog wel in 30 gangen: de beelden, de foto's, de hoogtepunten, de artiesten, de bezoekers,...Geknipt, geplakt en elke avond opnieuw voorzien van een interview met een artiest die ooit ons podium op mocht.

Straf ook van onze man, die de haarlokken van Vlaanderens meest gladde pen opzij mocht schuiven en hem een rist aan LF-anekdotes en -verhalen wist in te fluisteren. Herman Brusselmans kneedde hiervan 10 pareltjes 'guitige cursiefjes' waarvan u en ik 10 dagen lang, mondbakkes wijdopen wisten te genieten.

Muziek

Voor deze jubileumeditie beloofden we onze trouwe bezoekers wel geen mirakel, maar kwamen met de Simple Minds en Brian Wilson toch wel heel dicht in de buurt. Verantwoordelijken voor een avondje terreinverzadiging: Daan, Ultrasonic, Front 242, 2Manydjs en wellicht ook uzelf. Voorts sterretjes gezien en zelf ook nog uitgedeeld na optredens van: Lamb, India Arie, Hermanos Inglesos, Novastar, Europe, Jools Holland en Paul Weller. Een wolkbreuk zien droogleggen door The Hothouse Flowers en dan zelf maar in een natte bui geplensd bij het aanhoren van een 'no body, no soul-set' van Axelle Red.

Kortom, op de Lokerse Feesten is altijd wat te beleven!


Bestel nu je tickets